Hladík František (Praha 1887 - 1944 Skála u Humpolce)
Pohled na hutě, signováno a datováno vpravo dole F. Hladík 1935, olej/plátno fixované na kartonu, 13 x 17,5 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |